VEDELI STE ŽE AŽ 2 MILIARDY ĽUDÍ TRÁPI STUKOVATENÁ PEČEŇ?

V tomto článku sa dozviete dych zarážajúcu pravdu o zdraví Vašej pečene a niekoľko tipov na jej účinnú regeneráciu

Určite Vás toto vysoké číslo prekvapilo a hovoríte si, že to snáď ani nie je pravda.

Omyl!

Bohužiaľ, skutočnosť je taká, že iba v Amerike trpí na stukovatenú pečeň približne 100 miliónov ľudí, čo predstavuje približne 1/3 celej populácie Ameriky. Podľa štatistiky je preto reálne, že celosvetovo na stukovatenú pečeň trpí minimálne až 2 miliardy ľudí.

Existuje teda veľká pravdepodobnosť, že stukovatenú pečeň máte aj Vy.

Ale ako jednoducho zistíte, že sa toto ochorenie týka aj Vás?

Týchto zopár otázok vám pomôže Vašu situáciu objasniť:

r r

Cítite sa často unavený alebo slabý?

r r

Máte niekedy bolesť chrbta alebo brucha?

r r

Zažívate pocity nevoľnosti?

r r

Má Vaša pokožka alebo očné bielka žltkastú farbu?

r r

Pijete pravideľne alkohol?

r r

Máte nadváhu?

r r

Všimli ste si nepríjemné tmavé škvrny na koži prevažne v oblasti krku alebo podpazušia?

r r

Máte často bolesti brucha a kŕče?

r r

Máte bolesti hlavy alebo zhoršenú koncentráciu?

r r

Máte dlhodobo nevysvetliteľný pocit hladu v dôsledku ktorého neustále siahate po jedlách bohatých na cukor?

A čo viac…

Sick stomach ache male person character with pill vector illustration

MÁTE VŠEOBECNÝ POCIT ZLÉHO ZDRAVIA A NEVIETE PREČO?

Máme pre Vás dobrú aj zlú správu:

 
Zlá správa je, že pokiaľ ste odpovedali aspoň na jednu otázku “áno“, potom pravdepodobne čelíte príznakom stukovatenej pečene a pokiaľ tieto príznaky budete ignorovať, tak existuje pravdepodobnosť, že vaša stukovatená pečeň vyústi do ešte horších ochorení ako je cirhóza pečene, infarkt, mŕtvica, cukrovka alebo rakovina.
Dobrá správa je, že proti stukovatenej pečeni je možné účinne bojovať a tieto príznaky sa môžu stať navždy minulosťou.

PEČEŇ JE ZODPOVEDNÁ ZA VIAC AKO 800 FUNKCIÍ

Ešte predtým, než Vám prezradíme užitočné tipy ako proti stukovatenej pečeni úspešne bojovať, je dobré, aby ste si uvedomili aspoň niektoré z dôležitých funkcií tohto orgánu.

Pečeň Vám pomáha z tela odstraňovať toxíny ako sú rôzne toxické látky ktoré dýchate, jete alebo pijete.
Pečeň produkuje produkciu žlče, ktorá pomáha odvádzať odpad a rozkladať tuky.
Pečeň Vám pomáha ukladať glukózu a uvoľňovať ju na energiu.
Pečeň Vám pomáha prečisťovať krv od škodlivých látok.
Pečeň Vám pomáha zabraňovať infekciám a odstraňuje škodlivé baktérie z krvného riečiska.
Pečeň Vám pomáha znižovať hladinu bilirubínu, ktorého nadbytok spôsobuje zožltnutie kože a očí
...A mnoho ďalšieho vrátane regulácie glukózy, krvného tlaku, inzulínu, estrogénu, testosterónu, imunitného systému a produkcie cholesterolu.

AK VAŠA PEČEŇ NEFUNGUJE NA 100%, TAK OSLABENIE JEJ FUNKCIONALITY MÁ NEGATÍVNY VPLYV NA CELÉ VAŠE ZDRAVIE

Ako už isto viete, príznaky stukovatenej pečene netreba brať na ľahkú váhu a keďže tento tuk spôsobuje zápal pečene, tak všetky jej funkcie sú tým pádom oslabené.

Častou príčinou stukovatenej pečene je jedenie spracovaných potravín, ktoré často obsahujú veľa chemikálií, ale taktiež nadmerná konzumácia cukru, nasýtených mastných kyselín a alkoholu.

Takýto štýl života vedie pomaly, ale isto ku vzniku nadváhy, ktorá sa často spája priamo so stukovatenou pečeňou.

Tuk, ktorý sa v pečeni nachádza je zodpovedný za zápal a následne opuch pečene, čím sa pečeň podstatne zväčší.

 

TAKTO POŠKODENÁ PEČEŇ NIE JE ĎALEJ SCHOPNÁ ÚČINNE ČISTIŤ ORGANIZMUS OD TOXÍNOV, KTORÉ SPÔSOBUJÚ OTRAVU CELÉHO ORGANIZMU

AKO TEDA ÚČINNE ZVRÁTIŤ TENTO PROCES A NEPRÍSŤ PRITOM O STOVKY EUR ZA OPERÁCIE ČI DRAHÉ LIEKY?

Zredukujte množstvo nasýtených mastných kyselín

Zamerajte svoju pozornosť na stravu s nízkym obsahom nasýtených tukov a vyhnite sa konzumácii spracovaného mäsa ako je napríklad slanina, salám, párky atď., ktoré okrem vysokého obsahu nasýtených tukov obsahujú taktiež nebezpečne vysoké množstvo dusitanov a dusičnanov ktoré môžu v tele vytvoriť vysoko toxické chemikálie nazývané nitrosamíny.

Uprednostňujte pomaly stráviteľné sacharidy

Uprednostňujte potraviny, ktoré obsahujú pomaly stráviteľné sacharidy ako je napríklad pečivo z celozrnnej múky, ovocie s nízkym glykemickým indexom a zelenina, ktorá vám pomôže pri detoxikácii organizmu.

Buďte aktívny

Vykonávajte fyzickú aktivitu aspoň 3x týždenne po dobu 30 minút. Cvičenie napomáha telu vylučovať toxíny a taktiež pomáha pri spaľovaní tuku ktorý sa nachádza vo vašej pečeni.

Celý proces detoxikácie, redukcie zápalových procesov a poškodenia pečene v dôsledku naakumulovaného tuku urýchlite užívaním Pestreca Mariánskeho

PREDSTAVUJEME VÁM 100% ORGANICKÝ PESTREC MARIÁNSKY

Zázračná bylinka pre regeneráciu pečene

Náš Pestrec Mariánsky obsahuje 100% čisté rozdrvené semená vo forme prášku pre dosiahnutie maximálnej vstrebateľnosti. Nejedná sa preto o žiadny extrakt Pestreca, ktorý je možné dostať v každom obchode. Jediný spôsob ako pomôcť pečeni detoxikovať organizmus je užívať 100% čistý Pestrec s maximálne možným obsahom účinnej látky Sylimarínu.

Ako sme už naznačili, Pestrec môžete dostať v rôznej kvalite, od ktorej závisí aj jeho cena. Rôzne extrakty alebo dokonca celé plody sa nikdy nevyrovnajú účinkom nášho Pestreca.

Preto sa nenechajte zlákať podozrivo nízkou cenou Pestreca v kamenných obchodoch ktorý pravdepodobne neobsahuje drvené semená ale rôzne extrakty z listov či koreňa, v ktorých je koncentrácia Sylimarínu veľmi nízka.

Náš Pestrec obsahuje 100% semená rozdrvené na malé častice a teplota pri drvení nepresahuje 40°C. Iba takto je možné zachovať maximálny obsah Sylimarínu.

Aby sme náš Pestrec čo najviac uchránili pred svetlom, balíme ho výhradne do kvalitných krabičiek, ktoré neprepustia svetlo a tým zostane zachovaná maximálna kvalita.

Pozor: Pestrec balený iba v sáčkoch môže byť znehodnotený práve tým, že sáčok prepúšta svetlo. Preto náš Pestrec dostanete výhradne v kvalitnej krabičke.

pestrec objednavka

STUKOVATENÁ PEČEŇ NIE JE ANI ZĎALEKA JEDINÝ PROBLÉM, PRI KTOROM VÁM POMÔŽE UŽÍVANIE PESTRECA MARIÁNSKEHO

Pozitívne účinky Pestreca pri regenerácii pečene potvrdili mnohé štúdie a preto sa stala táto bylinka jednou z najobľúbenejších za posledné roky. Sylimarín, ako účinná zložka Pestreca je veľmi silný antioxidant, ktorý pomáha hneď aj pri ďalších zdravotných problémoch a podporuje zdravie aj ďalších orgánov ako napríklad:

Štítna žľaza

Pečeň hrá dôležitú úlohu pri správnej funkcií štítnej žľazy a práve tým, že Pestrec svojimi antioxidačnými účinkami podporuje zdravie pečene, tak pomáha taktiež zlepšiť zdravie štítnej žľazy.

Migréna

Pestrec Mariánsky hrá dôležitú úlohu pri detoxikácii krvi čím znižuje množstvo toxínov ktoré spôsobujú zápaly v cievach a ich abnormálne kontrakcie ktoré sú spájané so vznikom migrény.

Rakovina

Pestrec Mariánsky pomáha pri boji proti rôznym druhom rakoviny a taktiež zlepšuje efektivitu chemoterapie

Cholesterol a triglyceridy

Nedávne štúdie ukázali, že Sylimarín podporuje činnosť srdca a redukuje vysokú hladinu cholesterolu LDL a triglyceridov.

Omladzujúce účinky

Pestrec pomáha detoxikovať voľné radikály ktoré poškodzujú kožné bunky a spôsobujú tak stárnutie pokožky.

Psoriáza

Silymarín, ktorý je primárnou zložkou Pestreca vám môže pomôcť taktiež pri liečení psoriázy a v boji proti sčervenaniu a svrbeniu pokožky.

PREČO VYSKÚŠAŤ NÁŠ PESTREC MARIÁNSKY?

PRAKTICKÁ PRÍRUČKA ZADARMO

K nášmu baleniu dostanete zdarma PDF príručku o Pestreci v ktorej sa dozviete:

N N

Dozviete sa o všetkých spôsoboch využitia Pestreca Mariánskeho a mnoho ďalších tipov a rád.

N N

Vedecky podložený tip ako jednoducho zmnohonásobiť účinky Pestreca pre účely stukovatenej Pečene (Steatózy) a nie nie sú to dlhé hodiny cvičenia alebo stovky eur minuté na stravu.

POŠTOVNÉ ZADARMO

Náš Pestrec posielame zadarmo po celej SR bez skrytých poplatkov za poštovné a balné, ktoré radi zaplatíme za Vás.

RÝCHLE DORUČENIE

Pestrec posielame až do 18:00 ešte v ten istý deň objednávky a doručenie môžete očakávať v priebehu 48 hodín. Navyše pri každej objednávke dostanete sledovací kód, vďaka ktorému budete vedieť presne kde sa vaša zásielka práve nachádza.

KAŽDÉ 5. BALENIE MÁTE ÚPLNE ZADARMO

Nezáleží na tom, či si objednáte naraz 4 balenia alebo postupne. U nás máte 5. balenie Pestreca úplne zadarmo a to aj v prípade, že si Pestrec budete objednávať po jednom kuse!

KVALITNÁ KRABIČKA KTORÁ UCHRÁNI PESTREC PRED SVETLOM A VLHKOSŤOU

Pestrec Mariánsky je dôležité skladovať v suchom a tmavom prostredí. Na toto sme mysleli a preto balíme Pestrec výhradne do kvalitných sáčkov so zip funkciou spolu s krabičkou ktoré zaistia, že sa Pestrec neznehodnotí vplyvom svetla alebo navlhnutia.

V KAŽDOM NAŠOM 300G BALENÍ PESTRECA MARIÁNSKEHO NÁJDETE 50G PESTRECA GRÁTIS

Zväčšili sme veľkosť, ale nie cenu. ÁNO čítate správne.

Do nášho pôvodného 250g balenia sme teraz pridali 50g Pestreca grátis. To znamená, že s každým našim balením získate 4-dňové úžívanie Pestreca ktoré vás nestojí ani jediný cent.

POVEDALI O PESTRECI

…”Zatiaľ sa zdá, že naozaj pomáha”…

Som rada že niečo takéto existuje. Pečeň mám zdravú ale dcéra zvykla mať vysoký cukor takže sme hladali niečo na jeho zníženie až sme natrafili na Pestrec. Zatiaľ sa zdá, že naozaj pomáha aspoň podľa toho údaju na glukomeri.

Jana. G.

Prešov

5.0
2018-03-17T21:45:41+00:00

Jana. G.

Prešov

Som rada že niečo takéto existuje. Pečeň mám zdravú ale dcéra zvykla mať vysoký cukor takže sme hladali niečo na jeho zníženie až sme natrafili na Pestrec. Zatiaľ sa zdá, že naozaj pomáha aspoň podľa toho údaju na glukomeri.

…”jeho pozitívne účinky mám odskúšané sám na sebe”.

Bylinky mám odjakživa rád a používam rôzne druhy z ktorých si väčšinou robím čaje. Pestrec mi nie je neznámy a jeho pozitívne účinky mám odskúšané sám na sebe.

Stanislav D.

Nové zámky

5.0
2018-03-17T21:46:50+00:00

Stanislav D.

Nové zámky

Bylinky mám odjakživa rád a používam rôzne druhy z ktorých si väčšinou robím čaje. Pestrec mi nie je neznámy a jeho pozitívne účinky mám odskúšané sám na sebe.

…”Nedávne pečeňové testy som mal ale vporiadku”….

Pestrec užívam hlavne ako prevenciu už pár mesiacov. To viete, ako polovník často zájdem s kolegami na chatu a tam si dáme zopár pohárikov. Po prečítaní o účinkoch alkoholu na pečeň som začal mať trochu strach o pečeň a tak som sa dostal k Pestrecu. Nedávne pečeňové testy som mal ale vporiadku a snáď to tak aj ostane.

    Kamil J.

Stará Ľubovňa

5.0
2018-03-17T21:48:10+00:00

    Kamil J.

Stará Ľubovňa

Pestrec užívam hlavne ako prevenciu už pár mesiacov. To viete, ako polovník často zájdem s kolegami na chatu a tam si dáme zopár pohárikov. Po prečítaní o účinkoch alkoholu na pečeň som začal mať trochu strach o pečeň a tak som sa dostal k Pestrecu. Nedávne pečeňové testy som mal ale vporiadku a snáď to tak aj ostane.
5.0
3

Nepodceňujte zdravie vašej pečene

Pestrec Mariánsky je tu pre vás

Každý deň je Váš organizmus vystavený toxínom, ktoré pochádzajú či už zo stravy alebo zo znečisteného ovzdušia, ktorému sa často nedá vyhnúť. Pokiaľ máte navyše stukovatenú pečeň, tak schopnosť pečene detoxikovať organizmus je výrazne zhoršená.

Pestrec Mariánsky je silný antioxidant, ktorý čistí Vašu pečeň od toxínov, regeneruje pečeňové bunky a tým posilní schopnosť pečene detoxikovať z organizmu škodlivé látky.

Získajte všetky zdravotné výhody Pestreca Mariánskeho v exkluzívnom balení, s príručkou, poštovným zadarmo a každým piatym balením iba za 12€.

Odpovede na vaše najčastejšie otázky o Pestreci

(odpoveď sa zobrazí po kliknutí na otázku)

Pre koho je Pestrec určený?

Pečeň je jedným z najväčších orgánov v našom tele a zodpovedá za viac ako 500 životne dôležitých funkcií, vrátane rozpadu potravy, inzulínu, hormónov a liekov, syntézu bielkovín, metabolizáciu sacharidov a lipidov ( vrátane regulácie hladín cholesterolu), produkciu červených krviniek počas prvého trimestra gravidity a emulgovanie tukov pomocou žlče. Z toho vyplýva, že v priebehu času môže byť pečeň unavená a pomalá a to môže mať vplyv na celkovú pohodu a zdravie. Užívanie Pestreca ako súčasť zdravého denného režimu môže pomôcť udržať optimálne zdravie pečene a chrániť pečeň pred poškodením buniek a škodlivými účinkami spôsobenými environmentálnymi toxínmi. Nehovoriac o tom, že Pestrec má aj mnohé ďaľšie benefity pre naše telo, o ktorých sa dočítate na našej stránke.

Ako sa Pestrec užíva?

Odporúčame Pestrec konzumovať priamo alebo si Pestrec pripraviť vo forme čaju. Pestrec tiež môžete, ak Vám jeho chuť vyhovuje, pridať aj ako prísadu do jedál. Dajte však pozor, aby ste nepresiahli odporúčanú dennú dávku.  Odporúčaná denná dávka je 1 čajová lyžička 4 x denne. Pred užitím Pestreca minimálne 45 minút nič nekonzumujte.

Užívanie Pestreca napriamo:

  1. Vložte do úst 1 lyžičku mletého Pestreca
  2. Dôkladne požujte, zmiešajte so slinami (prípadne zapite vodou) a prehltnite.

Užívanie Pestreca vo forme čaju:

  1. Pridajte 1 čajovú lyžičku do hrnčeka
  2. Nalejte do hrnčeka 250 ml vlažnej vody, ktorá nepresiahne 40°C

Nechajte vyluhovať 15 minút

Aké sú možné kontraindikácie užívania Pestreca?

Všeobecne platí, že Pestrec nespôsobuje nijaké kontraindikácie či vedlajšie účinky. V zriedkavých prípadoch však môže nastať mierny laxatívny účinok (a zriedkavo aj iné gastrointestinálne účinky).

Pomáha Pestrec aj pri kožných problémoch a ochoreniach?

Áno. Užívanie Pestreca mariánskeho so sebou prináša aj mnohé ďaľšie zdravotné benefity okrem už spomínanej regenerácie pečene. Patria sem aj kožné problémy, akné, rôzne ekzémy či dokonca psoriáza.

Je Pestrec mariánsky vhodný aj pre deti?

Pestrec je vhodný pre deti od 5 rokov, odporúčame však iba polovičnú davnku oproti dospelému človeku. Tiež je vždy vhodné sa pred podaním Pestreca deťom poradiť s lekárom.

Send this to a friend