Objednávka knihy Dia receptov pre zdravú glykémiu

Okrem receptov vhodných pre ľudí s vysokou glykémiou sa v 6 kapitolách tejto knihy naučíte všetko potrebné, aby bola vaša glykémia v poriadku.

 • SSL Zabezpečené spojenie pre bezpečný nákup
 • Vaše údaje sú chránené najsilnejším SHA2 šifrovaním

*Dobierka – Za tovar platíte kuriérovi alebo na výdajnom mieste až pri prevzatí tovaru

*Ostatné platobné metódy – Za tovar platíte dopredu a následne vám bude odoslaný bez dobierkovej sumy

Návod na vytvorenie objednávky

 1. Položky a ceny – V prípade záujmu o kombináciu kníh si kliknutím na štvorcové biele pole vyberiete z ponuky (štandardne je prednastavená samotná kniha Dia receptov – prvé vydanie)
 1. Fakturačné údaje – Tieto údaje sú nutné na správne doručenie vašej objednávky vrátane faktúry, ktorá vám bude zaslaná na email. Každé ohraničené pole slúži na jeden údaj. Napríklad v prípade e-mailu kliknite na ohraničené pole “E-mail”, do ktorého napíšte váš funkčný email napr. mojemail@zoznam.sk. Znak @ napíšete súčasným stlačením kláves Ctrl alt v.
 1. Spôsob doručenia – Kliknutím na okrúhle pole si vyberte spôsob dopravy. V prípade, že si vyberiete Zásielkovňu, zobrazí sa vám dialógové okno, v ktorom je potrebné povoliť prístup k vašej polohe, aby bolo možné zobraziť všetky odberné miesta zásielkovne vo vašej blízkosti. Následne si už len vyberiete miesto, kam vašu zásielku odošleme. Pokiaľ preferujete zaslanie objednávky priamo na vašu adresu, kliknite na okrúhle pole Kuriér – Balík na adresu.
 1. Spôsob platby – Vo všeobecnosti si môžete vybrať buď platbu vopred alebo na dobierku. Všetky platobné polia okrem platobného poľa “Dobierka” slúžia na rýchlu a bezpečnú platbu vopred, pri ktorej vám bude objednávka zaslaná už bez nutnosti platiť pri prevzatí tovaru.
 • Prvé pole zľava = platba kartou
 • Online bankové prevody = Tatra banka, VUB banka, Slovenská sporiteľňa, Poštová banka, Unicredit banka
 • Paypal = platba cez celosvetovo najrozšírenejší platobný systém
 • Dobierka = platba pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou
 1. Dokončenie objednávky – Na to, aby sme zaznamenali a vybavili vašu objednávku už len stačí kliknúť na oranžové tlačidlo objednať. Pri všetkých platobných metódach, okrem dobierky, budete po stlačení tlačidla “objednať” presmerovaný na platobnú bránu a v prípade dokončenia platobného procesu vám bude tovar odoslaný.

Špeciálna ponuka

1. Označením prvého poľa získavate knihy Dia recepty 1. vydanie a Dia recepty 2. vydanie so zľavou 9 €. Kupované samostatne = 48 € teraz 39 €.

2. Označením druhého poľa získavate knihy Dia recepty 1. vydanie a Holistická liečba cukrovky 2. typu + bonusy so zľavou 9 €. Kupované samostatne = 48 € teraz 39 €.

3. Označením tretieho poľa získavate knihy Dia recepty 1. vydanie, Dia recepty 2 vydanie a Holistická liečba cukrovky 2. typu + bonusy so zľavou 18 €. Kupované samostatne = 72 € teraz 54 €.