Objednávka e-knihy Dia receptov pre zdravú glykémiu

E-kniha Dia receptov je určená pre všetkých, ktorí majú vysokú hladinu glukózy v krvi a hľadajú recepty a postupy na jej zníženie. V knihe dia receptov sa okrem receptov dozviete množstvo informácií o strave, ktoré Vám pomôžu pri budúcom výbere receptov pre diabetické účely.

Dozviete sa tiež o 28 dňovej diabetickej diéte, ktorá vám pomôže nie len znížiť vysokú glykémiu, ale taktiež si ujasniť dôležité súčasti stravy pre diabetikov.

Návod na vytvorenie objednávky

  1. Položky a ceny – V prípade záujmu o kombináciu e-kníh si kliknutím na štvorcové biele pole vyberiete z ponuky (štandardne je prednastavená samotná e-kniha Dia receptov – prvé vydanie)
  1. Fakturačné údaje – Tieto údaje sú nutné na správne doručenie vašej objednávky vrátane faktúry, ktorá vám bude zaslaná na email. Každé ohraničené pole slúži na jeden údaj. Napríklad v prípade e-mailu kliknite na ohraničené pole “E-mail”, do ktorého napíšte váš funkčný email napr. mojemail@zoznam.sk. Znak @ napíšete súčasným stlačením kláves Ctrl alt v. Správny email je kritický na bezproblémové zaslanie e-knihy (alebo viac e-kníh) na vašu emailovú adresu. Toto zaslanie prebieha takmer okamžite po platbe. Pokiaľ vám na email e-knihy neprišli, prosím kontaktujte nás na info@akoliečitcukrovku.sk.
  1. Spôsob platby – Všetky platobné polia slúžia na rýchlu a bezpečnú platbu, po ktorej vám bude objednávka zaslaná na váš email.
  • Prvé pole zľava = platba kartou
  • Online bankové prevody = Tatra banka, VUB banka, Slovenská sporiteľňa, Poštová banka, Unicredit banka
  • Paypal = platba cez celosvetovo najrozšírenejší platobný systém
  1. Dokončenie objednávky – Na to, aby sme zaznamenali a vybavili vašu objednávku už len stačí kliknúť na oranžové tlačidlo objednať. Pri všetkých platobných metódach, budete po stlačení tlačidla “objednať” presmerovaný na platobnú bránu a v prípade dokončenia platobného procesu vám bude objednávka zaslaná na email.