Liečba cukrovky 2. typu prírodnou holistickou metódou

ŽIVOT BEZ CUKROVKY UŽ ZA PÁR TÝŽDŇOV JE DNES REALITOU

“UŽ ŽIADNE DRAHÉ A ZDRAVIU ŠKODLIVÉ LIEKY ALEBO INZULÍNOVÉ INJEKCIE“

Pozor: Informácie o liečbe cukrovky, ktoré sa chystáte objaviť nepatria medzi tradičné metódy liečenia a nemusia sa vám páčiť.

Alternatívna liečba cukrovky 2. typu o ktorej sa dočítate na tejto stránke je účinnejšia ako najznámejšie lieky zabezpečujúce optimalizáciu hladiny cukru v krvi, zvýšenie inzulínovej senzitivity, zníženie rizika slepoty, cievnej mozgovej príhody a iné vážne problémy ako je napr. amputácia dolných končatín.

Farmaceutický priemysel je proti liečeniu pomocou prírodných a lacných zdrojov

Na svete už dávno existujú rastliny proti rakovine a iné prírodné metódy liečenia vážnych ochorení ako je napr. cukrovka.

Tieto metódy sú zahalené rúškom tajomstva kôli ich funkcionalite a lacnému využitiu.

Prírodná liečba
Lieky na cukrovku

Farmaceutické spoločnosti potláčajú tieto informácie po celé desaťročia pretože by prišli o miliardy eur ak by ľudia poznali účinné a lacné alternatívne metódy liečby vďaka ktorým je možné liečiť veľa druhov chorôb s maximálnou úspešnosťou za minimálne finančné náklady.

Znižovanie hladiny cukru pomocou liekov vás zabije skôr než ako keby ste nič nebrali

Nedávny výskum zameraný na agresívne znižovanie hladiny cukru v krvi pomocou liekov mal ochrániť diabetikov od srdcových chorôb.

Výskum bol však pozastavený 18 mesiacov pred koncom z dôvodu, že pri ňom začalo umierať veľa ľudí.

ÁNO! Čítate správne a to sa predsa nedá ignorovať.

Agresívne znižovanie hladiny cukru v krvi pomocou liekov vedie k zvýšeniu rizika úmrtia v dôsledku kardiovaskulárnych ochorení. Ako na tento incident reagovali niektorí doktori? Ignorovali to a to dokonca aj samotný výskumný personál.

Prestante už byť pokusným králikom a riešte cukrovku prírodným a zdravým spôsobom.

Informácie, ktoré sa dozviete na tejto stránke vám pomôžu zmierniť a vo väčšine prípadoch úplne odstrániť cukrovku 2. typu

  • Nezáleží na tom koľko máte rokov….
  • Nezáleží na tom ako dlho sa už na cukrovku liečite….
  • Nezáleží na tom či máte obezitu…
  • Nezáleží ani na tom, že je vaša hladina inzulínu extrémne vysoká…

Jediné na čom záleží je naučiť sa cukrovku liečiť alternatívnym spôsobom, ktorý v sebe zahŕňa zmenu životného štýlu vo forme stravy a špeciálne zameraných cvikov.

Ako som už zdôraznil vyššie.

Potrebujete dodržiavať na určitý čas nízko kalorickú diétu o ktorej si neskôr povieme niečo viac.

Teraz vám však objasním, ako cukrovka vlastne vznikná.

cukrovka a nadváha

Až 90% všetkých ľudí trpiacich na cukrovku 2. typu má nadváhu vo forme prebytočného tuku. Tento tuk sa nachádza nie len na vašom tele ale aj na orgánoch ako je napr. pečeň a pankreas.

Pečeň je zodpovedná za všetky metabolické procesy prebiehajúce v organizme. Makronutrienty obsiahnuté v jedle neskôr putujú do pečene ktorá podľa potreby premieňa živiny buď na energiu alebo si ich pri dostatočnom množstve cukru v krvi ukladá vo forme glykogénu.

Hlavne pri jedlách bohatých na sacharidy vyšle inzulín produkovaný pankreasom signál pečeni o zvýšenej hladine cukru v krvi. Čím viac cukru v strave prijímete, tým viac inzulínu pankreas vylučuje a tým viac glykogénu putuje do svalových buniek a do pečene.

Steatóza Pečene

Ak sú svalové bunky preplnené glykogénom a vy aj tak neprestajne konzumujete ďalšie a ďalšie sacharidy, dochádza k premene sacharidov na tuk, ktorý sa ukladá nie len do viditeľných miest ako je napr. váš pás alebo stehná, ale taktiež do vnútorných orgánov ako je napr. práve pečeň a pankreas.

Pečeň zdravého človeka obsahuje približne 2% tuku, avšak u obézneho človeka to môže byť až 40%!

A tu nastáva problém.

Také ohromné množstvo tuku okolo pankreasu blokuje optimálnu produkciu inzulínu a taktiež tuk vo vašej pečeni bráni jej receptorom spolupracovať s vylúčeným inzulínom a tým optimálne regulovať cukor v krvi a využívať ho na energiu.

Pankreas

Čím viac sú inzulínové receptory blokované, tým viac ste náchylný na ukladanie glukózy vo forme tuku

Tuk značne blokuje inzulínové receptory a tým sa stáva pečeň voči inzulínu rezistentná. Prestáva s inzulínom spolupracovať, čo vedie k hyperglykémii (vysokej hladine cukru v krvi) a neskôr až k hyperinzulinémii (vysokej hladine inzulínu v krvi) čo vedie k vysokému krvnému tlaku s čím sa zvyšuje riziko srdcového infarktu.

To, čo potrebujete preto nie sú inzulínové injekcie a tablety na znižovanie cukru v krvi, ale striktne dodržiavať stravu a cvičenie

Je Vedecky potvrdené že:

Tieto štúdie sú staré už niekoľko rokov čo znamená že už dávno mali byť dostupné a zverejnené pre všetkých pacientov trpiacich na cukrovku, no nestalo sa tak a nikdy sa to ani stať nemalo.

Farmaceutický priemysel POTREBUJE aby pacienti zostali diabetikmi a aby užívali celý život lieky a inzulín z čoho majú ohromný profit. Nemôžu vám povedať pravdu.

Avšak ja áno.

Viem, že sa vám to možno nečíta ľahko, ale takáto je pravda.

Inzulínové injekcie a tablety na znižovanie cukru útočia na symptómy ale nie na príčinu vzniku cukrovku 2. typu.

Vášim cieľom je preto odstrániť tuk nachádzajúci sa v pečeni a v okolí pankreasu čo bude mať za následok optimálnu funkciu inzulínových receptorov a tým zníženie hladiny cukru v krvi.

A preto…

Váš bojový plán bude pozostávať z nízkokalorickej diéty a súčasne z ľahkých cvičení navrhnutých práve pre ľudí s týmto ochorením.

Predstavujem vám…

Holistická liečba cukrovky 2. typu

Nízkokalorická diéta pre liečbu cukrovky 2. typu.

Táto kniha je prvou knihou ktorá sa zameriava na skutočné odstránenie príčiny cukrovky 2. typu.

Dozviete sa krok za krokom ako postupovať aby ste toto onemocnenie úspešne prekonali a mohli si tak užívať zvyšok života bez inzulínových ihiel a liekov.

Pomocou diéty a cvičení opísaných v tejto knihe sa vám zníži celkové množstvo tuku na vašom tele ako aj vo vašej pečeni a okolo pankreasu, čo povedie k optimálnej funkcii inzulínových receptorov a následne k zníženiu hodnôt glykémie.

Váš pankreas tak bude opäť reagovať na prijaté sacharidy optimálnou sekréciou inzulínu a receptory v bunkách vašej pečene budú môcť znova s vylúčeným inzulínom správne spolupracovať čím bude vaša pečeň opäť schopná znížiť precukrenú krv, čo povedie k navráteniu hodnôt glykémie na úroveň zdravého človeka.

A to všetko už za niekoľko týždňov striktného dodržiavania postupov uvedených v tejto knihe.

Pokiaľ uprednostnujete Holistickú liečbu cukrovky zaslať na adresu:

Pokiaľ uprednostnujete Holistickú liečbu cukrovky online:

Prinášam vám iba malú ukážku toho čo sa v knihe Holistická liečba cukrovky 2. typu dozviete

Táto kniha sa skladá zo siedmich kapitol

Kapitola 1.

V prvej kapitole sa dozviete všetko o príčinách vzniku cukrovky 2. typu a komplikáciách ktoré sú s týmto ochorením spojené.

…a nie iba to. V tejto úvodnej kapitole sa taktiež dozviete všetko potrebné o prírodnej holistickej liečbe cukrovky 2. typu.

Na strane 14 vám prezradím 7 overených prírodných techník, vďaka ktorými sa už nebudete musieť obávať rizík, ktoré sú s cukrovkou 2. typu spojené ako je slepota či amputácia končatín.

Dozviete sa dôležité súvislosti medzi nadváhou a vznikom cukrovky ktorých pochopením sa už nikdy nebudete pozerať do chladničky ako pred tým.

Ďalej vás naučím, ako sa pomocou prírodných techník zbavíte stresu, ktorý je jedným z úhlavných nepriateľov diabetu.

Na strane 31 odhalíte, prečo cukrovka nie je jediný problém, ktorý je spojený s nadváhou a ako iba pomocou jednej látky nachádzajúcej sa v dostupných prírodných zdrojoch znížite objem zlého cholesterolu, vďaka čomu eliminujete vznik kardiovaskulárnych ochorení ktoré idú ruka v ruke s cukrovkou 2. typu.

Kapitola 2.

Druhá kapitola pojednáva o potravinách, ktoré vás budú sprevádzať počas celej diéty

V druhej kapitole sa dozviete o potravinách, u ktorých vedci zistili 2x lepšie účinky ako pri užívaní Metforminu a ďalších najpopulárnejších liekov na znižovanie hladiny glukózy v krvi.

Objavíte veľa dôležitých potravín, ktoré nie len že znižujú glykémiu vo vašej krvi, ale taktiež sa dozviete niekoľko prakticky neznámych tipov, pomocou ktorých znížite zlý cholesterol až o 35%.

Na strane 48 odhalíte účinné látky a potraviny, ktoré sú vedecky testované s účinnosťou zníženia rizika rakoviny až do 70%.

Vysoký krvný tlak môže vašu cukrovky dramaticky zhoršovať a preto sa s vami podelím o niekoľko potravín, ktoré podľa výskumu znížili u pacientov krvný tlak o viac ako 30%.

Taktiež sa dozviete o veľmi lacnej potravine (ľudovo niekedy nazývaná „zabijak cukrovky“) ktorá má dramatický vplyv na znižovanie vysokej hladiny glukózy a cholesterolu v krvi a pomáha pri zvyšovaní citlivosti buniek na inzulín čo bude mať za následok zlepšenie spaľovania prebytočného tuku z vášho tela.

Jedlo proti cukrovke

Kapitola 3.

V tretej kapitole sa dozviete, ktoré potraviny cukrovku zhoršujú (pokiaľ sa týmto potravinám nevyhnete, tak budete mať vážne problémy)

Strava ktorá škodí cukrovke

Ak vylúčite čo i len jednu potravinu z tohto zoznamu, tak tým zlepšíte glykémiu v krvi a taktiež znížite hladinu cholesterolu. Nezáleží pritom na vašom veku.

Čím viac týchto potravín vylúčite z vášho jedálneho harmonogramu, tým budete mať väčšiu šancu zbaviť sa cukrovky a navrátiť vašu telesnú váhu a hodnoty krvných parametrov zase do normálneho stavu.

Dozviete sa o potravinách, ktorým ak sa vyhnete, tak podľa prieskumu znížite riziko vzniku rakoviny o vyše 320%.

Testovaným pacientom trpiacich na cukrovku druhého typu sa znížili vylúčením týchto potravín hodnoty glykémie v krvi z 9,4 mmol / l na 6,7 mmol/l.

Kapitola 4.

4. kapitola hovorí o bylinkách pochádzajúcich z Číny ktoré znižujú vývoj cukrovky až o 32%.

Odhalím vám niekoľko veľmi liečivých čínskych bylín znižujúcich riziko vzniku cukrovky a jej progres, ktoré sa začali pre liečenie rôznych chorôb používať už pred naším letopočtom.

Dozviete sa o Čínskych bylinách na liečenie chorôb medzi ktoré patrí aj cukrovka, ktoré sú podľa výskumov o niekoľko desiatok percent účinejšie než najpopulárnejšie lieky a iné chemikálie na zvýšenie tolerancie na glukózu.

Na strane 63 sa s vami podelím o výber najúčinnejších čínskych bylín, vďaka ktorým sa u testovaných respondentov trpiacich na cukrovku 2. typu zistil pokles hladiny glukózy na lačno po 2 mesačnej bylinnej kúre od 1,8mmol/l až 2,6 mmol/l u pacientov s glykémiou nad 10 mmol/l.

S výberom týchto bylín som sa zameral práve na ľudí trpiacich na diabetes mellitus 2. typu a taktiež sa dozviete, ako tieto byliny kombinovať s vašou stravou pre maximálny možný účinok.

Bylinky proti cukrovke

Kapitola 5.

Táto kapitola sa zaoberá alternatívnou liečbou cukrovky druhého typu v ktorej sa dozviete najúčinnejšie prírodné metódy liečenia tohto ochorenia.

Alternatívna liečba cukrovky

Táto kapitola pojednáva o 14 druhoch holistickej liečby cukrovky druhého typu. Dozviete sa v nej tie najúčinnejšie prírodné metódy liečenia tohto ochorenia ktorými sa môžete liečiť priamo v pohodlí vášho domova.

Na zníženie hladiny glukózy v krvi je potrebné aby váš pankreas produkoval dostatočné množstvo inzulínu a zároveň aby vaša pečeň s týmto inzulínom správne spolupracovala a práve týchto niekoľko prírodných látok zvýšia schopnosť vášho pankreasu lepšie reagovať na prijaté sacharidy sekréciou inzulínu a zároveň pomôžu receptorom pečene lepšie zachytiť jeho signály, čo povedie k zníženiu hodnôt glykémie vo vašej krvi.

Ďalej vás oboznámim s indickou holistickou medicínou ktorej korene vzniku siahajú niekoľko 1000 rokov pred našim letopočtom.

Dozviete sa o veľmi liečivom bylinkovom extrakte, vďaka ktorému bolo u testovaných diabetikov preukázné až 23% zníženie glukózy v krvi už po prvých 2 hodínách po užití týchto bylín.

…a to všetko je iba špička ľadovca, čo sa v tejto kapitole dozviete.

Kapitola 6.

Táto kapitola pojednáva o cvikoch špeciálne určených pre cukrovku 2. typu.

Súčasťou celého procesu liečenia cukrovky je aj špeciálne zameraný cvičebný program na DVD určený pre diabetikov 2. ale taktiež 1. typu. Nemusíte sa však obávať náročnosti týchto cvikov.

Jedná sa o cvičenia navrhnuté tak, aby ich mohli vykonávať práve ľudia s nadváhou a nízkou pohybovou schopnosťou.

Správne zvolená fyzická aktivita je pri cukrovke obzvlášť veľmi dôležitá z hľadiska zvýšenia senzitivity svalových a pečeňových buniek na inzulín.

Na cvičebných videách ktoré získavate ku knihe sa dozviete techniku prevedenia týchto cvikov ktorej správne zvládnutie je dôležité pre ich maximálny účinok.

Z týchto cvičení bude taktiež pozostávať váš 8 týždenný cvičebný plán, ktorý budete kombinovať s 8 týždenným stravovacím plánom o ktorom sa viac dozviete v siedmej kapitole.

Tréningový plán proti cukrovke

Kapitola 7.

V siedmej kapitole sa dozviete 8 týždenný stravovací plán pre odstránenie tuku z pečene a pankreasu.

Stravovací plán

V poslednej kapitole vám odhalím špeciálnu nízkokalorickú diétu určenú pre diabetikov 2. typu s presným rozpisom na najbližších 8 týždňov.

Musíte si uvedomiť, že vaša nadváha je primárnou príčinou toho že máte cukrovku 2. typu.

Vo vašej pečeni a v okolí pankreasu sa nachádza veľké množstvo tuku, ktoré bráni týmto orgánom plnohodnotne pracovať čo spôsobuje problémy nie iba v súvislosti s hyperglygémiou, ale taktiež s vysokou hladinou inzulínu v krvi čo môže ľahko spôsobiť kardiovaskulárne problémy ktoré sa neraz môžu končiť až srdcovým infarktom.

Celá diéta bude pozostávať z ľahkých a výživných jedál bohatých na bielkoviny, komplexné sacharidy, zdravé tuky, vitamíny a minerály.

Získate kompletný 8 týždňový harmonogram receptov aj s postupom prípravy a výživovými hodnotami na každý jeden deň.Takto pripravený plán útoku na vašu cukrovku spolu s cvičebným plánom sa postará o to, že vaše hodnoty glykémie klesnú v priemera až o 3 mmol /l a vaša citlivosť na inzulín sa zvýši až o 30% a to už v priebehu jedného týždňa podstivého dodržiavania stravovacieho a cvičebného plánu.

Bonus #1 Špeciálne cviky na DVD pre liečbu cukrovky 2. typu

Ku knihe Holistická liečba cukrovky 2. typu dostanete taktiež tréningové DVD aby ste mohli bez problémov postupovať podľa cvičebného plánu ktorý je uvedený v knihe.

Ako som už spomenul vyššie, jedná sa cviky ktoré zvládnu vykonávať aj ľudia s nadpriemernou nadváhou takže sa nemusíte obávať náročnosti cvikov a všetko hravo zvládnete.

Tréning je zameraný na 5 dôležitých oblastí

Posilnenie svalstva
Redukciu stresu
Spaľovanie tuku
Prekysličenie organizmu
...a čo je najdôležitejšie, tak na redukciu hladiny glykémie.

Bonus #2 Chutné diabetické recepty na zníženie glykémie

Nájsť chutné a zároveň vhodné recepty pre ľudí s ochorením na cukrovku nemusí byť jednoduché a preto som vytvoril e-knihu “Chutné recepty pre diabetikov” v ktorej vám prinášam to najlepšie zo sveta zdravej kuchyne.

Je dôležité, aby vaša strava obsahovala rôznorodé potraviny s cieľom dodržať optimálny príjem makronutrientov a ostatných živín.

E-kniha “Chutné recepty pre diabetikov” tento štandard spĺňa a nájdete v nej 20 chutných a zdravých receptov pre každodenné využitie a s presným výpisom nutričných hodnôt. V e-knihe nájdete šalátové recepty, recepty na hlavné jedlá, výživné polievky a mnoho ďalšieho.

Recepty v tejto e-knihe nie sú ani zďaleka všetkým čo sa z nej dôzviete.

Okrem receptov odhalíte:

6 krokov, ktoré vám pomôžu pri liečbe cukrovky

6 faktorov, ktoré ovplyvňujú to ako by ste sa mali stravovať

18 tipov a pravidiel správneho stravovania pre diabetikov

Povedali o tomto liečebnom programe

Emaily od ľudí, ktorí vykročili tým správnym smerom

…”dnes je krásných 6,6Moll, začínal jsem na 15Moll”…

Pane VaněčekVaše dieta kterou jste doporučil je síce náročná, ale zabíra spolehlivě, proto jsem se rozhodl poslal poděkování spolu s pár fotkami po týdnu holistické diety a cvičení podle návodu.První dní rozkolisaná hladiny glykemie se po 4 dnech ustálila a potom pořád šla dolů, dnes je krásných 6,6Moll, začínal jsem na 15Moll Jinak váha letí dolů ze 135kg. původních při zahájení holistické diety jsem vážil 125kg, dnes po týdnu jsem na 119kg. asi opravdu tuk způsobil moji zvýšenou glykemii. Pozdravuji a přeji mnoho spokojeních zákazníků.

Dušan Leno

5.0
2018-03-15T15:19:41+00:00

Dušan Leno

5
1

…”už 10 den bez inzulinu a metformínu, žiadne tabl. na srdce.”…

Vážený p. Vaneček.Po uplynutí mnoho dní som sa odhodlal k radikálnemu liečeniu podla Vašej knihy. Moje počiatočné dáta:hm.130,4 kg, 130 jednotiek inzulinu denne +metforminy. Tablety na srdce/tlak ,pulz/.g Glykémie 12 až 15.Dnes končím 19-ty den. Hmotnosť 120,7. už 10 den bez inzulinu a metformínu, žiadne tabl. na srdce.Glykémia ráno do 10.cez den 8-9.Dufam ,že to pojde postupne dole.

Peter M.

5.0
2018-03-15T16:15:48+00:00

Peter M.

5
1

…”Ale za par dni podla vasich pravidiel mi cukor klesol o 2,3 co je skvele”….

Dakujem, za skvele informacie... pred 16dnami mi zistili cukrovku v zaciatocnom stadiu v hodnote 7,6. Diabetologicka mi dala urobit glyk. test s vysledkom 7,5. Drzim tu Vami odporucanu dietu, ale viem, ze pisete ziadne ovocie, no ja aj napriek tomu neviem odolat teraz jahodkam a ceresniam, ale teraz posledne dni mam cukor 5,6 a dnes dokonca rano na lacno 5,3. Co je skvele... este mi doktorka nedala ziadne lieky, ze mam skusit dietu a prist o mesiac na kontrolu. Ale za par dni podla vasich pravidiel mi cukor klesol o 2,3 co je skvele....Dakujem...dnes som uz aj cvicila podla videa, doteraz som mala len rychlu chodzu a stac. bicykel...funguje to!!!!

Emília Oklamčáková

5.0
2018-03-15T16:25:06+00:00

Emília Oklamčáková

5
1

…”vedecky overený návod ako proti cukrovke 2. typu bojovať”…

Kniha ma veľmi zaujala a naozaj prináša ucelený a vedecky overený návod ako proti cukrovke 2. typu bojovať. Chcem poďakovať p. Bc. Vaněčkovi za jeho cenné rady, ktoré mi pri stretnutí s ním poskytol. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem.

Ladislav Hyža

5.0
2018-03-15T16:30:24+00:00

Ladislav Hyža

5
1

Prírodná holistická liečba cukrovky 2. typu je jedinou praktickou knihou ktorú kedy budete potrebovať na to, aby ste sa zbavili tohto ochorenia

Nejedná sa o knihu typu „prečítaj a nič“…Mojim cieľom je naozaj pomôcť ľuďom s týmto ochorením a preto je kniha písaná tak aby ste mohli podľa nej postupovať od začiatku až po úspešné zakončenie s výsledkom zníženia vašej glykemickej hodnoty. Dozviete sa v nej ako využiť holistické liečebné metódy tak, aby ste už v priebehu jedného týždňa mali menej precukrenú krv a o ďalších niekoľko týždňov sa zbavili cukrovky úplne.

Len si to zoberte…

Koľko mesiacov, vedomostí, výskumu a peňazí je podľa Vás treba na zhotovenie dvoch kníh a cvičebného DVD?

Skúste si to predstaviť…

Ja Vám to ale poviem hneď. Napísať odbornú knihu v medicínskej oblasti je naozaj náročné a trvalo mi vyše 6 mesiacov, aby táto kniha bola kompletne napísaná.

…a teraz sa skúste zamyslieť nad hodnotou celého holistického liečebného programu.

10, 20, 100 eur možno viac? Ak by som mal hodnotiť tento holistický liečebný program IBA a LEN z hľadiska času, ktorý som strávil písaním a štúdiom, tak Vám ani radšej nebudem písať, koľko by Vás tento program vyšiel.

…a už radšej tiež nejdem písať, koľko stojí tlač knihy, potlač DVD, obal, balné, poštovné atď atď.

Aj napriek všetkým nákladom na realizáciu Vám chcem dať férovú cenu. Chcem, aby sa moje vedomosti šírili ďalej a aby som pomohol čo najviac ľuďom s alternatívnou liečbou cukrovky 2. typu.

Z toho dôvodu môžete získať Holistický liečebný program za jednorazovú bezpečnú platbu 27€.

Dokonca môžete tento program získať aj v elektronickej podobe ešte za extra nízku cenu iba 10€!

(Iba pripomeniem, že v Amerike by ste za podobný program zaplatili približne 70 dolárov)

Vyskúšajte holistickú liečbu diabetes mellitus 2. typu na celé 2 mesiace úplne ZADARMO

2 mesiace to je práve doba, za ktorú sa už nebudete musieť o toto ochorenie vôbec zaujímať a preto ak počas dvoch mesiacov zistíte, že tento program nie je pre vás , tak ma kontaktujte a bez akýchkoľvek otázok vám pošlem do posledného centu peniaze späť na váš účet.

Nemôžete tak vážne nič stratiť a plnú zodpovednosť tak preberám sám na seba pretože som si istý, že vďaka tomuto programu dosiahnete zdravý život bez komplikácii aký si každý človek zaslúži.

Ak už máte pokrk všetkých tých „mudr.“ doporučení užívať lieky na vaše zdravotné problémy…

…predražených a zdraviu škodlivých chemikálii ktoré vás pomaly ale isto privedú do doliečovacieho ústavu…

Potom tu je to riešenie, ktoré ste tak dlho hľadali.

Môžno že vám váš vnútorný hlas teraz hovorí, že to nemôže fungovať veď predsa doktor by vám o prírodnej liečbe predsa už dávno povedal.

Nie nepovedal.

Väčšina doktorov sa riadi informáciami „tam zhora“ od pánov farmaceutov aby vám predpisovali lieky stále znova a znova.

Netvrdím že všetko sa dá liečiť bez liekov avšak podľa výskumov a referencii je zreteľné, že práve cukrovka 2. typu nie je ničím čo by sa nedalo vyliečiť bez škodlivých chemikálii.

Aspoň na chvíľu si predstavte samého seba už o niekoľko týždňov ako zdravého človeka, ktorý už nemusí utrácať 100-ky eur za lieky, nemusí tráviť svoj život u doktorov a môže sa naplno venovať sebe a svojim najbližším.

A teraz si predstavte, že nepodniknete žiadnu akciu a jednoducho budete tento článok ignorovať.

Váš život sa už nikdy nezmení a zostanete navždy pokusným králikom „vyživovaným“ na liekoch.

Nezabúdajte, že už jedno malé rozhodnutie vám dokáže zmeniť život o 180 stupňov

Stačí malé rozhodnutie a váš život môže vyzerať onedlho úplne inak.

Je to také jednoduché.

Pokiaľ budete robiť to isté čo robíte doteraz, nemôžte očakávať iné výsledky.

Sú to spočiatku malé rozhodnutia ktoré spravia vo vašom živote veľkú zmenu. Je to ako vychýliť kormidlo lodi len o jeden stupeň, vďaka ktorému loď pripluje na úplne iné miesto.

Verím, že tento článok bol pre vás prínosom a že dokážem váš život zmeniť k lepšiemu tak ako som pomohol už veľa ľuďom.

Holistická liečba cukrovky 2. typu

Nízkokalorická diéta pre liečbu cukrovky 2. typu.

Táto kniha je prvou knihou ktorá sa zameriava na skutočné odstránenie príčiny cukrovky 2. typu.

Dozviete sa krok za krokom ako postupovať aby ste toto onemocnenie úspešne prekonali a mohli si tak užívať zvyšok života bez inzulínových ihiel a liekov.

Nechajte si poslať knihu “Holistická liečba cukrovky 2. typu“ spolu s DVD a e-knihou Chutných receptov priamo na vašu adresu za zvýhodnenú cenu iba 27€ a začnite s liečením vašej cukrovky pomocou prírodných holistických princípov už dnes.

Pokiaľ uprednostnujete Holistickú liečbu cukrovky zaslať na adresu:

Pokiaľ uprednostnujete Holistickú liečbu cukrovky online: