Informácie, ktoré sa dozviete na tejto stránke vám pomôžu zmierniť cukrovku 2. typu

Najprv vám však vysvetlím, ako cukrovka 2. typu v mnohých prípadoch vzniká.

Až 90% všetkých ľudí trpiacich na cukrovku 2. typu má nadváhu vo forme prebytočného tuku. Tento tuk sa nachádza nie len na vašom tele ale aj na orgánoch ako je napr. pečeň a pankreas.

Pečeň je zodpovedná za všetky metabolické procesy prebiehajúce v organizme. Makronutrienty obsiahnuté v jedle neskôr putujú do pečene ktorá podľa potreby premieňa živiny buď na energiu alebo si ich pri dostatočnom množstve cukru v krvi ukladá vo forme glykogénu.

Hlavne pri jedlách bohatých na sacharidy vyšle inzulín produkovaný pankreasom signál pečeni o zvýšenej hladine cukru v krvi. Čím viac cukru v strave prijímete, tým viac inzulínu pankreas vylučuje a tým viac glykogénu putuje do svalových buniek a do pečene.

Ak sú svalové bunky preplnené glykogénom a vy aj tak neprestajne konzumujete ďalšie a ďalšie sacharidy, dochádza k premene sacharidov na tuk, ktorý sa ukladá nie len do viditeľných miest ako je napr. váš pás alebo stehná, ale taktiež do vnútorných orgánov ako je napr. práve pečeň a pankreas.

Pečeň zdravého človeka obsahuje približne 2% tuku, avšak u obézneho človeka to môže byť až 40%!

A tu nastáva problém.

Také ohromné množstvo tuku okolo pankreasu blokuje optimálnu produkciu inzulínu a taktiež tuk vo vašej pečeni bráni jej receptorom spolupracovať s vylúčeným inzulínom a tým optimálne regulovať cukor v krvi a využívať ho na energiu.

Čím viac sú inzulínové receptory blokované, tým viac ste náchylný na ukladanie glukózy vo forme tuku

Tuk značne blokuje inzulínové receptory a tým sa stáva pečeň voči inzulínu rezistentná. Prestáva s inzulínom spolupracovať, čo vedie k hyperglykémii (vysokej hladine cukru v krvi) a neskôr až k hyperinzulinémii (vysokej hladine inzulínu v krvi) čo vedie k vysokému krvnému tlaku s čím sa zvyšuje riziko srdcového infarktu.

To, čo potrebujete preto nie sú inzulínové injekcie a tablety na znižovanie cukru v krvi, ale striktne dodržiavať stravu a cvičenie

Je Vedecky potvrdené že:

Tieto štúdie sú staré už niekoľko rokov, ale vie o nich iba málokto. Môže to byť spôsobené tým, že ľudia sú naučení na “klasický” postup liečby a radšej budú do seba dávať chémiu, než by skúsili zlepšiť svoj zdravotný stav telu omnoho prirodzenejšími metódami.

Ja vám túto alternatívu ponúkam.

Je potrebné zamerať sa na koreň problému a nie len na symptómy tak, ako mnohé liečivá, ktoré možno užívate.

Ten koreň problému môže byť tuk nachádzajúci sa v pečeni a v okolí pankreasu, ktorého percento by ste mali znížiť.

Iba tak môže byť dosiahnutá optimálna funkcia inzulínových receptorov a tým aj zdravá hladina cukru v krvi.

A preto…

Váš diabetický plán bude pozostávať z nízkokalorickej stravy a súčasne z ľahkých cvičení navrhnutých práve pre ľudí s diabetom.

Predstavujem vám…

Holistická liečba cukrovky 2. typu

Nízkokalorický stravovací plán pre zlepšenie priebehu cukrovky 2. typu.

Táto kniha je prvou knihou ktorá sa zameriava na skutočné jadro vzniku cukrovky 2. typu.

Dozviete sa krok za krokom, ako postupovať pri riešení samotnej podstaty diabetu a tým zlepšili svoj zdravotný stav.

Pomocou stravovacieho harmonogramu a cvičení opísaných v tejto knihe sa vám optimalizuje celkové množstvo tuku na vašom tele ako aj vo vašej pečeni a okolo pankreasu, čo povedie k lepšej funkcii inzulínových receptorov a následne k zníženiu hodnôt glykémie.

Váš pankreas tak bude opäť reagovať na prijaté sacharidy optimálnou sekréciou inzulínu a receptory v bunkách vašej pečene budú môcť znova s vylúčeným inzulínom správne spolupracovať, čím bude vaša pečeň opäť schopná znížiť precukrenú krv. Celý tento priebeh teda povedie k navráteniu hodnôt glykémie na úroveň zdravého človeka.

A to všetko už za niekoľko týždňov striktného dodržiavania postupov uvedených v tejto knihe.

Pokiaľ uprednostnujete zaslať Holistický program na adresu:

Pokiaľ uprednostnujete zaslať Holistický program na email:

Prinášam vám iba malú ukážku toho čo sa v knihe Holistická liečba cukrovky 2. typu dozviete

Táto kniha sa skladá zo siedmich kapitol

Kapitola 1.

V prvej kapitole sa dozviete všetko o príčinách vzniku cukrovky 2. typu a komplikáciách, ktoré sú s týmto ochorením spojené.

…a nie iba to. V tejto úvodnej kapitole sa taktiež dozviete všetko potrebné o prírodnej holistickej liečbe cukrovky 2. typu.

Na strane 14 vám prezradím 7 overených prírodných techník, vďaka ktorým sa už nebudete musieť obávať súvisiacich kompikácií, ktoré sú s cukrovkou 2. typu spojené.

Dozviete sa dôležité súvislosti medzi nadváhou a vznikom cukrovky, ktorých pochopením sa už nikdy nebudete pozerať do chladničky ako pred tým.

Ďalej vás naučím, ako sa pomocou prírodných techník zbavíte stresu, ktorý je jedným z úhlavných nepriateľov diabetu.

Na strane 31 odhalíte, prečo cukrovka nie je jediný problém, ktorý je spojený s nadváhou a ako iba pomocou jednej látky nachádzajúcej sa v dostupných prírodných zdrojoch znížite objem zlého cholesterolu, vďaka čomu eliminujete vznik kardiovaskulárnych ochorení, ktoré idú ruka v ruke s cukrovkou 2. typu.

Kapitola 2.

Druhá kapitola pojednáva o potravinách, ktoré vás budú sprevádzať počas celej diéty

V druhej kapitole sa dozviete o potravinách, u ktorých vedci zistili 2x lepšie účinky, ako pri užívaní najpopulárnejších liekov na znižovanie hladiny glukózy v krvi.

Objavíte veľa dôležitých potravín, ktoré nie len že zlepšujú glykémiu vo vašej krvi, ale taktiež sa dozviete niekoľko skvelých tipov, pomocou ktorých znížite zlepšíte vašu hladinu cholesterolu.

Vysoký krvný tlak môže vašu cukrovky dramaticky zhoršovať a preto sa s vami podelím o niekoľko potravín, ktoré podľa výskumu zlepšili pacientom krvný tlak.

Taktiež sa dozviete o veľmi lacnej potravine, ktorá má dramatický vplyv na znižovanie vysokej hladiny glukózy a cholesterolu v krvi a pomáha pri zvyšovaní citlivosti buniek na inzulín, čo bude mať za následok zlepšenie spaľovania prebytočného tuku z vášho tela.

Kapitola 3.

V tretej kapitole sa dozviete, ktoré potraviny cukrovku zhoršujú (tieto potraviny vám môžu v dlhodobom horizonte spôsobiť vážne problémy)

Čím viac týchto potravín vylúčite z tohto zoznamu, tým viac sa vám vaša glykémia a hladina cholesterolu poďakuje a tým budete mať väčšiu šancu zlepšiť priebeh cukrovky a navrátiť vašu telesnú váhu a hodnoty krvných parametrov zase do normálneho stavu. Nezáleží pritom na vašom veku.

Testovaným pacientom trpiacich na cukrovku druhého typu sa znížili vylúčením týchto potravín hodnoty glykémie v krvi z 9,4 mmol / l na 6,7 mmol/l.

Kapitola 4.

4. kapitola hovorí o bylinkách pochádzajúcich z Číny, ktoré majú dlhodobú tradicíu pri pomoci ľuďom s diabetom.

Odhalím vám niekoľko veľmi liečivých čínskych bylín znižujúcich riziko vzniku cukrovky a jej progres, ktoré sa začali pre liečenie rôznych chorôb používať už pred naším letopočtom.

Dozviete sa o Čínskych bylinách na pomoc pri liečbe chorôb medzi ktoré patrí aj cukrovka. Tieto byliny sú podľa výskumov veľmi účinné na optimalizovanie glykémie a zlepšenie inzulínovej citlivosti.

Na strane 63 sa s vami podelím o výber najúčinnejších čínskych bylín, vďaka ktorým sa u testovaných respondentov s glykémiou nad 10 mmol/l trpiacich na cukrovku 2. typu zistil pokles hladiny glukózy na lačno po 2 mesačnej bylinnej kúre od 1,8mmol/l až do 2,6 mmol/l.

S výberom týchto bylín som sa zameral práve na diabetikov 2. typu a taktiež vám vysvetlím, ako tieto byliny kombinovať s vašou stravou pre maximálny možný účinok.

Kapitola 5.

Táto kapitola sa zaoberá alternatívnou liečbou cukrovky druhého typu v ktorej sa dozviete najúčinnejšie prírodné metódy liečenia tohto ochorenia.

Táto kapitola pojednáva o 14 druhoch holistickej liečby cukrovky druhého typu. Dozviete sa v nej tie najúčinnejšie prírodné metódy liečenia tohto ochorenia, ktorými sa môžete liečiť priamo v pohodlí vášho domova.

Na zníženie hladiny glukózy v krvi je potrebné, aby váš pankreas produkoval dostatočné množstvo inzulínu a zároveň, aby vaša pečeň s týmto inzulínom správne spolupracovala a práve tieto prírodné metódy zvýšia schopnosť vášho pankreasu lepšie reagovať na prijaté sacharidy sekréciou inzulínu a zároveň pomôžu receptorom pečene lepšie zachytiť jeho signály, čo povedie k zníženiu hodnôt glykémie vo vašej krvi.

Ďalej vás oboznámim s indickou holistickou medicínou ktorej korene vzniku siahajú niekoľko 1000 rokov pred našim letopočtom.

Dozviete sa o liečivom bylinkovom extrakte, vďaka ktorému sa u testovaných diabetikov znížila vysoká glykémia už po prvých 2 hodinách po užití týchto bylín.

…a to všetko je iba špička ľadovca toho, čo sa v tejto kapitole dozviete.

Kapitola 6.

Táto kapitola pojednáva o cvikoch špeciálne určených pre diabetikov 2. typu.

Súčasťou celého procesu liečenia cukrovky je aj špeciálne zameraný cvičebný program na DVD určený pre diabetikov 2. ale taktiež 1. typu. Nemusíte sa však obávať náročnosti týchto cvikov.

Jedná sa o cvičenia navrhnuté tak, aby ich mohli vykonávať práve ľudia s nadváhou a nízkou pohybovou schopnosťou.

Správne zvolená fyzická aktivita je pri cukrovke obzvlášť veľmi dôležitá z hľadiska zvýšenia senzitivity svalových a pečeňových buniek na inzulín.

Na cvičebných videách, ktoré získavate ku knihe sa dozviete techniku prevedenia týchto cvikov, ktorej správne zvládnutie je dôležité pre ich maximálny účinok.

Z týchto cvičení bude taktiež pozostávať váš 8 týždenný cvičebný plán, ktorý budete kombinovať s 8 týždenným stravovacím plánom, o ktorom sa viac dozviete v siedmej kapitole.

Kapitola 7.

V siedmej kapitole sa dozviete 8 týždenný stravovací plán pre zmenšenie množstva tuku v pečeni a pankrease.

V poslednej kapitole vám odhalím špeciálny nízkokalorický stravovací plán určený pre diabetikov 2. typu s presným rozpisom na najbližších 8 týždňov.

Musíte si uvedomiť, že vaša nadváha je primárnou príčinou toho, že máte cukrovku 2. typu.

Vo vašej pečeni a v okolí pankreasu sa nachádza veľké množstvo tuku, ktoré bráni týmto orgánom plnohodnotne pracovať a to spôsobuje problémy nie iba v súvislosti s hyperglygémiou, ale taktiež s vysokou hladinou inzulínu v krvi, ktorá môže ľahko spôsobiť kardiovaskulárne ťažkosti.

Celý stravovací harmonogram bude pozostávať z ľahkých a výživných jedál bohatých na bielkoviny, komplexné sacharidy, zdravé tuky, vitamíny a minerály.

Získate kompletný 8 týždňový harmonogram receptov aj s postupom prípravy a výživovými hodnotami na každý jeden deň. Takto pripravený plán útoku na vašu cukrovku spolu s cvičebným plánom sa postará o to, že vaše hodnoty glykémie klesnú v priemera až o 3 mmol /l a vaša citlivosť na inzulín sa zvýši až o 30% pri dodržaní tohto stravovacieho a cvičebného plánu.

Bonus #1 Špeciálne cviky na DVD pre posilnenie liečby cukrovky 2. typu

Ku knihe Holistická liečba cukrovky 2. typu dostanete taktiež tréningové DVD, aby ste mohli bez problémov postupovať podľa cvičebného plánu, ktorý je uvedený v knihe.

Ako som už spomenul vyššie, jedná sa cviky ktoré zvládnu vykonávať aj ľudia s nadpriemernou nadváhou, takže sa nemusíte obávať náročnosti cvikov a všetko hravo zvládnete.

Tréning je zameraný na 5 dôležitých oblastí

Posilnenie svalstva
Redukciu stresu
Spaľovanie tuku
Prekysličenie organizmu
...a čo je najdôležitejšie, tak na redukciu hladiny glykémie.

Bonus #2 Chutné diabetické recepty na zníženie glykémie

Nájsť chutné a zároveň vhodné recepty pre diabetikov nemusí byť jednoduché a preto som vytvoril e-knihu “Chutné recepty pre diabetikov”, v ktorej vám prinášam to najlepšie zo sveta zdravej kuchyne.

Je dôležité, aby vaša strava obsahovala rôznorodé potraviny s cieľom dodržať optimálny príjem makronutrientov a ostatných živín.

E-kniha “Chutné recepty pre diabetikov” tento štandard spĺňa a nájdete v nej 20 chutných a zdravých receptov pre každodenné využitie s presným výpisom nutričných hodnôt. V e-knihe nájdete šalátové recepty, recepty na hlavné jedlá, výživné polievky a mnoho ďalšieho.

Recepty v tejto e-knihe nie sú ani zďaleka všetkým čo sa z nej dôzviete.

Okrem receptov odhalíte:

6 krokov, ktoré vám pomôžu pri liečbe cukrovky

6 faktorov, ktoré ovplyvňujú to, ako by ste sa mali stravovať

18 pravidiel správneho stravovania pre diabetikov

Povedali o tomto liečebnom programe

Emaily od ľudí, ktorí vykročili tým správnym smerom

…”dnes je krásných 6,6Moll, začínal jsem na 15Moll”…

Pane VaněčekVaše dieta kterou jste doporučil je síce náročná, ale zabíra spolehlivě, proto jsem se rozhodl poslal poděkování spolu s pár fotkami po týdnu holistické diety a cvičení podle návodu.První dní rozkolisaná hladiny glykemie se po 4 dnech ustálila a potom pořád šla dolů, dnes je krásných 6,6Moll, začínal jsem na 15Moll Jinak váha letí dolů ze 135kg. původních při zahájení holistické diety jsem vážil 125kg, dnes po týdnu jsem na 119kg. asi opravdu tuk způsobil moji zvýšenou glykemii. Pozdravuji a přeji mnoho spokojeních zákazníků.

Dušan Leno

5.0
2018-03-15T15:19:41+00:00

Dušan Leno

5
1

…”už 10 den bez inzulinu a metformínu, žiadne tabl. na srdce.”…

Vážený p. Vaneček.Po uplynutí mnoho dní som sa odhodlal k radikálnemu liečeniu podla Vašej knihy. Moje počiatočné dáta:hm.130,4 kg, 130 jednotiek inzulinu denne +metforminy. Tablety na srdce/tlak ,pulz/.g Glykémie 12 až 15.Dnes končím 19-ty den. Hmotnosť 120,7. už 10 den bez inzulinu a metformínu, žiadne tabl. na srdce.Glykémia ráno do 10.cez den 8-9.Dufam ,že to pojde postupne dole.

Peter M.

5.0
2018-03-15T16:15:48+00:00

Peter M.

5
1

…”Ale za par dni podla vasich pravidiel mi cukor klesol o 2,3 co je skvele”….

Dakujem, za skvele informacie... pred 16dnami mi zistili cukrovku v zaciatocnom stadiu v hodnote 7,6. Diabetologicka mi dala urobit glyk. test s vysledkom 7,5. Drzim tu Vami odporucanu dietu, ale viem, ze pisete ziadne ovocie, no ja aj napriek tomu neviem odolat teraz jahodkam a ceresniam, ale teraz posledne dni mam cukor 5,6 a dnes dokonca rano na lacno 5,3. Co je skvele... este mi doktorka nedala ziadne lieky, ze mam skusit dietu a prist o mesiac na kontrolu. Ale za par dni podla vasich pravidiel mi cukor klesol o 2,3 co je skvele....Dakujem...dnes som uz aj cvicila podla videa, doteraz som mala len rychlu chodzu a stac. bicykel...funguje to!!!!

Emília Oklamčáková

5.0
2018-03-15T16:25:06+00:00

Emília Oklamčáková

5
1

…”vedecky overený návod ako proti cukrovke 2. typu bojovať”…

Kniha ma veľmi zaujala a naozaj prináša ucelený a vedecky overený návod ako proti cukrovke 2. typu bojovať. Chcem poďakovať p. Bc. Vaněčkovi za jeho cenné rady, ktoré mi pri stretnutí s ním poskytol. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem.

Ladislav Hyža

5.0
2018-03-15T16:30:24+00:00

Ladislav Hyža

5
1

Prírodná holistická liečba cukrovky 2. typu je jediný alternatívny liečebný program, ktorý kedy budete potrebovať na liečbu diabetu 2. typu bez chémie

Nejedná sa o knihu typu „prečítaj a nič“…Mojim cieľom je naozaj pomôcť ľuďom s týmto ochorením a preto je kniha písaná tak, aby ste mohli podľa nej postupovať od začiatku až po úspešné zakončenie s reálnymi výsledkami. Dozviete sa v nej, ako využiť holistické liečebné metódy tak, aby ste mali menej precukrenú krv a zredukovali komplikácie, ktoré súvisia s vysokou glykémiou, inzulínovou rezistenciou a celkovo s diabetom 2. typu.

Len si to zoberte…

Koľko mesiacov, vedomostí, výskumu a peňazí je podľa Vás treba na zhotovenie dvoch kníh a cvičebného DVD?

Skúste si to predstaviť…

Ja Vám to ale poviem hneď. Napísať odbornú knihu v medicínskej oblasti je naozaj náročné a trvalo mi vyše 6 mesiacov, aby táto kniha bola kompletne napísaná.

…a teraz sa skúste zamyslieť nad hodnotou celého holistického liečebného programu.

10, 20, 100 eur možno viac? Ak by som mal hodnotiť tento holistický liečebný program IBA a LEN z hľadiska času, ktorý som strávil písaním a štúdiom, tak Vám ani radšej nebudem písať, koľko by Vás tento program vyšiel.

…a už radšej tiež nejdem písať, koľko stojí tlač knihy, potlač DVD, obal, balné, poštovné atď. atď.

Aj napriek všetkým nákladom na realizáciu Vám chcem dať férovú cenu. Chcem, aby sa moje vedomosti šírili ďalej, a aby som pomohol čo najviac ľuďom s alternatívnou liečbou cukrovky 2. typu.

Z toho dôvodu môžete získať Holistický liečebný program za jednorazovú bezpečnú platbu 17€.

Dokonca môžete tento program získať aj v elektronickej podobe za extra nízku cenu iba 10€!

(Iba pripomeniem, že v Amerike by ste za podobný program zaplatili približne 70 dolárov)

Vyskúšajte holistickú liečbu cukrovky 2. typu na celé 2 mesiace úplne ZADARMO

2 mesiace je dostatočne dlhá doba na to, aby ste si sami vytvorili názor na Holistický liečebný program a preto ak počas dvoch mesiacov zistíte, že tento program nie je pre vás, tak ma kontaktujte a bez akýchkoľvek otázok vám pošlem do posledného centu peniaze späť na váš účet.

Nemôžete tak vážne nič stratiť a plnú zodpovednosť tak preberám sám na seba pretože som si istý, že vďaka tomuto programu zlepšíte dôležité procesy v organizme, ktorých nesprávna funkcia vedie ku vzniku cukrovky 2. typu alebo k zhoršeniu priebehu liečby tohto ochorenia.

Holistická liečba cukrovky 2. typu

Nízkokalorický stravovací plán pre zlepšenie priebehu cukrovky 2. typu.

Táto kniha je prvou knihou ktorá sa zameriava na skutočné jadro vzniku cukrovky 2. typu.

Dozviete sa krok za krokom, ako postupovať pri riešení samotnej podstaty diabetu a tým zlepšili svoj zdravotný stav.

Nechajte si poslať knihu “Holistická liečba cukrovky 2. typu“ spolu s DVD a e-knihou Chutných receptov priamo na vašu adresu za výhodnú cenu iba 17€ a začnite sa oboznamovať s prírodnými metódami liečby diabetu 2. typu už dnes.

Pokiaľ uprednostnujete zaslať Holistický program na adresu:

Pokiaľ uprednostnujete zaslať Holistický program na email: